روانشناسی

به این نتایج رسیده‌ام که:

1. تمامی افعال ما در راستای جلب توجه(نوازش) است. 

2. انسان 100 درصد یک موجود جمعی است؛ البته نه به این معنا که اصالت با جمع باشد و فردِ‌انسان هیچ هویتی نداشته باشد. معتقدم که انسان منفرد هویت دارد؛ اما بعید است که آن هویت به این هویتی که ما سراغ داریم ربطی پیدا کند.

3. پیش از این می‌پنداشتم که فلسفه بسیار مهم است؛ اما معتقد شده‌ام که روانشناسی مهم‌تر است.

4. هیچ به این همانی شخصیت در طول عمر اعتقاد ندارم و می‌دانم که منِ نویسنده این مطب، همان کسی نیست که این وبلاگ را به راه انداخت. 

5. تجربه‌گرایی اصولاً چیز خوبی‌ است.

/ 13 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صالح

خوب دکتری رو برو روانشناسی بخون!

محسن

ولی اقتصاد از همه ی اینا مهمتره!

مردی که لیبرتی والانس را کشت

عرض سلام و نه خسته ای 1. را خیلی دوس دارم. 2. نظری ندارم. 3. بنده جامعه شناسی را به روانشناسی ترجیح می دهم. اما از فلسفه میترسم. 4. به شدت موافقم. ما را یاد "آقای لینچ" انداخته اید. (سیگار) 5. تجربه گرایی هم اصولن چیز خوبی است.

خسروی

نتائج خوبیه..مانا باشی برادر(به قول محمد کاظم تان-حفظه الله)

م.ی

اووووووه! پس دوستان لطف کنند روانشناسی رو هم به سیر تطورات و تحولات! این درخت نالان(که آدم رو یاد نظریه تکامل داروین میندازه!!) در ستون سمت چپ وبلاگ اضافه کنن!! این درخت کی بخواد میوه بده، الله أعلم!!! یه درخت و این همه تغییر و تحول؟! اگه از این موجودای نچسب یه سر و دو گوش بودی می خواستی چیکار کنی؟!؟!

لیلا

بازم به نتیجه برسید.

نیسان زامیاد

ََََََااااااَََ/ بابا ما روزی یه نتیجه گیری استرج میکنیم و اینطوری زار نمیزنیم و اینطوری هم نمیریم تو لک درخت جان . تو دو ماهه هیچ نتیجه جدیدی نگرفتی؟ ای گل بگیره در اون دانشگاهی که تو توش درس میخونی! آها حالت جا اومد ؟

گلاریشا

سلام دوست خوب درخت نالان بروزم با شعری توی تریپ خودت

عليرضا سالوند

حداقل يكي رو سفت بچسب و توي مباحث ديگه مطالعه داشته باش.